PSÜHHIAATER

Külastage meie kliinikut ja saate professionaalset abi oma vaimse tervise probleemidele. Meie kogenud psühhiaater pakub erinevaid teenuseid ja spetsialiseerub eriti alkoholisõltuvuse ravis.

Meie kliinikus toimuvad visiidid tavaliselt nädalavahetustel. Lisaks alkoholismi ravile ja karskusseisundi saavutamisele aitame ka patsiente, kes ei ole alkoholisõltuvuses. Kui inimene on kaine, võib ta tulla psühhiaatri juurde konsultatsioonile, et hinnata tema seisundit, määrata alkoholisõltuvuse taset ja teha vajalikud analüüsid.

Kaasaegses psühhiaatrias on palju erinevaid meetodeid alkoholismi raviks: ravimid, mis vähendavad iha alkoholi järele; meetodid, mis põhinevad vastumeelsuse tekitamisel alkoholi suhtes; ravimid, mis eraldavad alkoholiga toksilisi aineid, mis mõjuvad negatiivselt kehale. Kõikide ravimeetodite kohta saate täpsemat teavet, helistades meie kliiniku telefonile.

Meie kliinik pakkub patsientidele mugavat ja professionaalset teenust ning aitab teil leida sobiva lahenduse oma vaimse tervise probleemidele.

Vastuvõttu päevade ja vaba aja saadavuse kohta saate teavet telefoni teel.

Helista meile